Fotky

0.6 fotky - moře

25. února 2017 v 14:25 | Marka
Rozhodla jsem se zveřejnit starší fotky. Moc se mi líbí, ačkoliv nejsou dokonalé. Štve mě ten uřízlý ostrov, ale stejně je to pěkná vzpomínka. Pohrála jsem si s barvami, tak jsem zvědavá, co mi k tomu napíšete.

Pro větší náhled stačí kliknout
Před:

Chemická škola?

23. února 2017 v 17:03 | Marka
Když jsem se hlásila na tuto školu, doufala jsem a v duchu jsem i věděla, že mě tato škola bude bavit. Měla jsem ráda chemii a biologii. Můžu říct, že doteď mám. Akorát nemám moc v lásce polovinu naší školy, protože jde jen o falešné, povrchní lidi, kteří nevědí, co se svým vlastním životem. Takže jako každá jiná střední. Každopádně jsem se rozhodla přiblížit vám, co tam děláme, protože já sama vůbec nevěděla, do čeho jdu - alespoň co se týče laborek. Jsem totiž nezodpovědná a na škole jsem byla jen na přijímačkách. Stejně tak jsem skočila i na intr po hlavě a viděla ho poprvé, až když jsem se nastěhovala. Možná bohudík, protože nevím, jestli bych si ten intr nerozmyslela. Pokoje jsou super, jídlo není až tak hrozný (krom toho že ze snídaně se opravdu nenajím, když jím k obědu 7 knedlíků úplně běžně), ale bála bych se té sociálky (koupelna). To je debata na jindy, není to tak hrozné, ale někteří si raději berou žabky do sprch kvůli plísni. To já nedělám, protože tu plísni máme my v pokoji (jsme rohový pokoj a prostě se tam usazuje vlhkost). Nebudu vám fotit moje sešity, ale přidám pár fotek z organických a analitických laborek. A abyste mě mohli politovat, zveřejním svůj rozvrh. Divné zkratky vám popisovat nebudu, přinejhorším se prostě optejte v kometářích.
Popisovat, co jsme v pracích dělali je zbytečné, ale pokud by někdo měl zájem, napište svůj email pod článek. Pochybuji, že někoho to bude zajímat, ale nabídnu to ráda. Tři fotky pod rozvrhem jsou z analitiky a poslední je organika. Příště vám třeba přidám, jak vypadají naše písemky. To je teprve děs.0.5 fotky - Horký letní den

20. února 2017 v 16:22 | Marka
Rozhodla jsem se zveřejnit starší fotky. Pohrála jsem si s barvami. Zajímalo by mě, co mi k tomu řeknete.
Co se vám líbí víc?

Pro větší náhled stačí kliknout
Před:
Intr Vánoce

23. prosince 2016 v 21:31 | Marka
Na jsme spolu taky slavili Vánoce. Takhle si tam žijeme. Kájinka a Sárinka jsou na mě velice hodné a motivují mě. Mám je ráda, a proto jsem se snažila jim dát hezčí vzpomínky na Vánoce, než teď mají. Koukali jsme na filmy a dali jsme si minidárky. Ale to už jsem tu psala. Teď už nechci psát moc o Vánocích. Maximálně něco málo vyfotím. Těším se, až vyfotim nějaké zimní fotky.

0.4 fotky - Vypsaná Fixa 13. 12. 2016

17. prosince 2016 v 20:17 | Marka
Přiložím nejdříve fotky, co fotila spolubydlící. Jsem na nich já, Kája a Sára (spolubydlící) a Kůča (kamarád Káji) s Vypsanou fixou. Na jedný jsem já, ale je to při koncertě, takže tam nic není. Dále můžete najít fotky od intráckýho fotografa.

intr-foto:

0.3 fotky - Vypsaná Fixa 15. 12. 2015

14. prosince 2016 v 17:54 | Marka
Já a Vypsaná Fixa:Intrácký foto:


0.2 Perníčky před a po

12. prosince 2016 v 18:26 | Marka
Tady, jak jsem psala v minulém článku, jsem vyfotila perníčky, abyste měli aspoň malou představu.

0.1 fotky - Honey

10. prosince 2016 v 11:44 | Marka
Nedávno jsem fotila naší fenku. Je strašně roztomilá a já si řekla, že její fotky na blog prostě dám. Z dování s foťákem vzniklo plno dalších fotek, ale některé jsou moc stejné, anebo nepublikovatelné. O našem psíku se rozepíši v některým z dalších článků.

 
 

Reklama