Tygře, tygře

18. února 2017 v 19:22 | Marka |  Deník
Před nedávnem jsem si řekla, že by to chtělo další článek na blog. Je pravda, že kdybych se dokopala ho napsat hned, věděla bych víc, co vám chci sdělit. Trochu se bojím, že půjde jen o prázdné tlachání.
Ve škole to je haluz. Přestala jsem se stresovat písemkami, přestala jsem to tolik řešit - ale do školy věci dělám pořád. A ve vzniklém čase akorát lenoším a nic nedělám. Opravdu musím změnit alespoň to, že nečtu, nepíšu a nevytvářím obsah SOČky. Ano. V rámci školy jsem se zapojila do Středoškolské Odborné Činnosti (odtud ta zkratka). Budu zkoumat obsah šťav rakytníku a jeho účinky na člověka. Což znamená, že na blog budu mít ještě méně času.
Docela mě vytáčí, že něco nedělám se svým životem. Jsem unavená - jakože pořád. Nevím, co už udělat, abych se cítila líp a myslím, že je to právě tím. Konečně jsem si rozmyslela, o čem budu psát povídku, ale moc ještě nemám zvládnuté téma, takže ho asi zveřejním až později. Pokusím se napsat nějaké kapitoly nejdřív. Což znamená, že všechny moje projekty, které jsem měla rozepsané, jdou opět do pozadí. Změna je v tom, že předtím šlo o fantasy žánr, ale nyní mám vymyšlené celkem i reálné postavy, děj a reálie, avšak musím pár detailů doladit. Hodně doladit. Velký detaily.
Každopádně jsem se rozhodla, že konečně blog budu směřovat k tomu, pro co byl vytvořen. Jmenuje se Tigre's dreams, ale ještě jsem si žádný nezačala plnit, a proto začnu asi pomalinku hned plánovat. Přednastavím články, aby se tu něco dělo - alespoň nějaké fotografie a hudbu. Na komentáře budu opdovídat pravidelně a budu se tomu tady věnovat snad alespoň jednou týdně. Chtěla bych průměrně vydat 10 kvalitních článků měsíčně, ale už teď vím, že se to nestane ani o prázdninách.
Držím si palce. Možná se tu ještě zmíním o přestavbě pokoje, kterou jsem začala tohle léto a která ještě není hotová. Inspirovaly mě vaše články, o tom jak si někteří z vás mění vzhled, ložnice/pokoje apod a mně to připadá zajímavé. Díky za váš čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dark princess. dark princess. | Web | 18. února 2017 v 19:30 | Reagovat

drž si palce taky je držim a cs. :-D

2 Talaniel Talaniel | Web | 19. února 2017 v 7:28 | Reagovat

Podělím se o svou zkušenost: plány jsou na nic :-)

Jediné, co mi pomohlo opravdu začít něco dělat s jedním svým webem, bylo zavedení jakési pravidelnosti: každý den minimálně půl hodiny se tomu webu věnovat. Půlhodina se může zdát málo, ale tak málo je to schválně, protože půlhodina jaksi psychologicky nezní tak děsivě, jako třeba dvě hodiny :-) A trik je v tom, že pokud se tomu webu opravdu půl hodiny věnuji, tak se dostanu do zóny a z půl hodiny je občas hodin několik :-)

3 Siginitou Siginitou | Web | 19. února 2017 v 8:23 | Reagovat

Taky ti držím palce :)
No s tou únavou, já sem taky neustále unavená, taky bych ze sebou měla něco dělat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama