Rychlodeník

9. ledna 2017 v 16:08 | Marka |  Deník
Došlo mi, že kvůli hektickýmu návratu do školy jsem ani nenapsala něco jako "Vítám vás v novém roce!". Tak tedy vítám - pro mě to není až tak nic zvláštního. Silvestr jsem měla v plánu úplně jinak, než jak dopadl. Musím říct, že jsem ze sebe zklamaná, protože - ačkoliv jsme s přítelem původně měli být úplně jinde, nakonec onemocněl a byli jsme u něj doma, což se zvrhlo a šli jsme za jeho kamarády - a já jsem to tam úplně nezvládla. Nejde o to, že bych měla nějak moc drinků; šlo o blbou kombinaci. Nechci vypadat jako strašně velká alkoholička (to se ke mně nehodí, protože zas tak moc nepiju), ale o to víc jsem se zklamala, protože se pak o mě musel Tom starat. To je celkem jedno.
Chápu, že tohle vrhá špatné světlo na můj blog, ale stejně nemám důvod něco tajit, protože se to stalo téměř všem. Většině ve stejném věku jako jsem já - akorát ne všichni to vyvěsí na net. Nechlubím se, konstatuji.
Taky jsem přežila první týden ve škole. Bylo to dost těžký, ale tenhle týden je ještě horší. Naštěstí moje učitelka na organiku je nemocná, takže čtvrtletka z organiky se posunula, ale o to víc mě děsí čtvrtletka z matiky. Nebudu vás nudit detaily, ale to, že se nám písemka posunula, mi dává čas, abych napsala na blog. Takže si aspoň trochu zrelaxuji mysl než se vrhnu na učení se exponenciálních rovnic a logaritmů. Není to zas tak těžké, ale já vše zapomněla přes Vánoce.
Chtěla jsem vás informovat i to tom, že než začnu kutit nějaké povídky, mám pro vás vymyšlené nějaké články. V rozepsaných článcích mám několik témat, které snad postupně zpracuji (jedno z nich byl i tento rychlodeník). Nevím, kdy je zveřejním, ale myslím, že ve čtvrtek večer už bych mohla něco připravit na pátek. Uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baryn Baryn | Web | 9. ledna 2017 v 20:38 | Reagovat

Nezdá se mi, že by to vrhalo nějaké špatné světlo na tvlj blog, většina lidí si projde takovou špatnou kombinací, každý máme záseky, ať už se posere cokoliv, nemusí to být nutně chlast. Však jsme lidi. :)

Hodně štěstí do čtvrtletek, dopadne to dobře, uvidíš. :)
A taky vítám v novém roce a přeji do něj jen to nejlepší. :)

2 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 10. ledna 2017 v 4:28 | Reagovat

to znám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama