Úvodem

8. prosince 2016 v 20:50 | Marka |  Blog
Blogeři a blogerky v dnešní době píší úvody různými styly - nebo je nepíší vůbec. Většinou se představí - originálně či neoriginálně - a řeknou o blogu spoustu věcí. V úvodním článku padne hodně slibů a já nechci být takovým dalším příkladem. Mám ale nepěkný pocit, že se tomu svým způsobem nevyhnu.
Ale především bych chtěla tento článek věnovět blogu, něco málo na sebe řeknu, ale otevřejnější nejspíše budu až v dalších článcích.

Chci vám říct, že toto není můj první ani poslední blog. Občas vám to bude připadat, jako bych byla nováček, ovšem nějakou dobu už se na blogu moc nepohybuji - maximálně ve svém malém koutku, a proto mi odpusťte hloupé dotazy na očividné věci.
Co ode mě můžete čekat? Vždy si dám strašně velký cíl, že blog nebudu zanedbávat. Stejně to tak zatím vždy dopadlo. Nyní jsem na blog přišla s jiným cílem. Chci se někde vypovídat, psát svoje zážitky, které stojí za to a chci se rozepsat. Doufám, že zveřejnění mého života, ačkoliv ne do detailu, mě rozepíše - a to nejen o životě, ale i fikce. Ráda píšu, jen teď je to s tím psaním na draka. Chci vám to blíže vysvětlit v dalším článku, kde se budu snažit rozepsat a vzejde z toho stejně jen ubohý krátký článek.
Další věc, co ode mě můžete čekat je, že budu upřímná. Ne na oko, ale 100%. Možná je to klišé, které mnozí z nás poruší při první příležitosti, ale já to neberu jako prostý slib, ale žiju tím. Jestli je něco moje životní přesvědčení, tak právě to. Ovládá mě krutá pravda i v situacích, kdy by jiní volili sladkou lež. Avšak nemůžu říct, že bych nebyla diplomat.
A když už jsem u toho. Nikdy jsem nepochopila deníčkovské blogy a teď jdu jeden psát. Divné jak se lidi mění, že? Každopádně nemyslím si, že by mě to nebavilo. Docela se na to těším, ale nechci nikomu cpát moje životní tragédie nebo komedie. Budu se snažit nabídnout všem o každého něco, aby tu byl velký rozptyl témat. V neposlední řadě se chci stát kreativnější a vymýšlet zajimavější témata.

Těším se na spolupráci, diskuze a interakce s vámi. Ráda bych od vás slyšela, jak na vás působím, protože většinou jsem měla pocit z mého psaní, že se chovám strašně dětinsky, v lepším případě bezstarostně a nelíbilo se mi to, jak byly články napsané.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lotty Lytton Lotty Lytton | Web | 8. prosince 2016 v 21:09 | Reagovat

Působíš na mě jako člověk, který by úvodní článek nejraději přeskočil, kdyby mohl.
To plně chápu, protože přesně takový pocit jsem měla já, když jsem blog zakládala.

Každopádně jestli tě zajímá, zda byl tvůj první dojem dobrý nebo špatný...tak věz, že mě úvodní článek zaujal natolik, abych vynaložila energii na ta těžká dvě klinutí a uložila si blog. Přijdu se podívat znovu, protože mě zajímá, jak budou články vypadat dál.

A mimochodem. Ukradnu si poctu mít první komentář na blogu :D

2 ra.innie ra.innie | E-mail | Web | 10. prosince 2016 v 12:14 | Reagovat

První článek na svém blogu jsem pojala jako článek ze života. Upadl mi notebook a skoro jsem přišla o data, psala jsem, že by bylo tedy fajn je mít někde uložené v jednom z koutků internetu, což je pravda. Také jsem měla blogů několik a myslím, že ani současný není můj poslední. Nicméně k tvému článku. Nepřijde mi, že píšeš dětinsky. Jsem zvědavá na nějaké ty příběhy z tvého života :) Vítej tedy opět v blogovém světě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama